Як замовити сайт садочка: ціна та особливості

Створення сайту для дитячого садка — важливий крок для полегшення комунікації з батьками, залучення нових клієнтів та надання інформації про заклад дошкільної освіти. Якщо мати під рукою готовий шаблон, розробка сайту садочка буде простою, швидкою та бюджетною. 

Для чого дитячому садочку свій вебсайт

Сайт садочка може виконувати одночасно декілька функцій:

 • інформування аудиторії;
 • рекламування своїх послуг;
 • формування іміджу закладу.  

Інформаційно-комунікаційний ресурс для батьків

На сторінках сайту садочок інформує батьків за допомогою текстового та візуального контенту про всі етапи методичної роботи вихователів, повідомляє про зміни чи нововведення, анонсує заплановані заходи тощо. Батьки можуть швидко знайти потрібну інформацію про організацію роботи закладу: режим дня, графік занять, меню і т. ін.

Функціональні можливості такої онлайн-платформи допомагають розвивати комунікування та співпрацю батьків із вихователями дитячого садочка. 

На сайті може бути блог, форум, FAQ, онлайн-консультації,  форма зворотного зв'язку, опитування та анкетування, публікація новин, оголошень та інших важливих повідомлень. І все це  — інструменти для спілкування на сторінках сайту.

Через вебсайт батьки можуть реєструвати своїх дітей в садку або залишати повідомлення про відсутність дитини в той чи інший день. Це забезпечує зручність та ефективність взаємодії між садочком та батьками.

 

Рекламний майданчик

Завдяки вебсайту заклад може залучати нових клієнтів, які шукають хороший садочок для своєї дитини. На сторінках вебсайту можна розмістити фото та відео інтер'єру та інфраструктури садочка, описи програм виховання та раннього навчання, відгуки інших батьків тощо. Це допоможе батькам зробити правильний вибір. 

Тож вебсайт — чудовий майданчик для презентації садочка. З огляду на залучення уваги батьків майбутніх вихованців, залучення інвесторів та партнерів переваги такого інструменту очевидні. Розробка вебсайту садочка надає можливості для рекламування переваг установи та забезпечення ефективної комунікації з усіма зацікавленими сторонами.

Платформа для ефективного управління репутацією

На сторінках сайту можна розміщувати відповіді педагогів, медичних працівників, логопедів, психологів та іншого персоналу дитячого садка на найпоширеніші питання.

Завдяки інформативному контенту та грамотно структурованій інформації садок може підвищити свою репутацію в очах батьків та громадськості. Якісний вебсайт допомагає сформувати позитивну думку про дитячий дошкільний заклад, колектив якого серйозно ставиться до своєї роботи та дбає про комфорт, безпеку та розвиток вихованців.

Отже, вебсайт дитячого садочка — це важливий інструмент для забезпечення ефективної комунікації з батьками, залучення нових клієнтів, співпраці з меценатами та підвищення репутації дошкільного закладу освіти.

Сайт садочка під ключ

Інтернет-ресурси такого типу мають нескладну структуру, тож розробка сайтів садочків за допомогою зручного конструктора не потребує спеціальних технічних знань та суттєвих витрат часу. До того ж дозволяє зекономити бюджет. Тож використовуючи готовий шаблон, можна легко сконструювати повнофункціональний сайт та швидко наповнити його розділи необхідною інформацією.

Вебсайт – це візитівка дитячого садка. Наявність такого інтернет-ресурсу свідчить про те, що дошкільна установа сучасна, прогресивна та відповідає запитам суспільства.

Користування сайтом допомагає формувати інформаційну культуру учасників виховного процесу, підвищувати цифрову грамотність та покращувати якість онлайн-спілкування як особливої форми комунікації. 

Вебсайт садочка має відповідати чинним вимогам законодавства щодо прозорості та інформаційної відкритості освітньої установи. А також і потребам дошкільного навчального закладу, оскільки надає можливість не тільки висвітлювати його роботу, а й формувати його позитивний імідж. 

Інтернет-ресурс закладу дошкільної освіти має бути живим та яскравим, але при цьому структурованим і максимально корисним, щоб просто та зрозуміло відображати суть діяльності дитячого садочка.

Найкоротший та найзручніший шлях створити сайт садочка, ціна технічної підтримки якого не потребуватиме суттєвих витрат, — готовий шаблон. Він допомагає створити сайт, на якому будь-який відвідувач може легко знайти необхідну йому інформацію та швидко отримати відповіді на запитання. 

Офіційний інформаційний сайт закладу дошкільної освіти може мати такі розділи:

 • Про нас
 • Групи
 • Гуртки
 • Батькам
 • Документи
 • Корисні посилання
 • Новини
 • Фотогалерея
 • Контакти

Зручна навігація допомагає відвідувачу сайту простіше та швидше переміщатися між різними блоками та знаходити необхідну інформацію. 

Ціна розробки сайту садочка

Окрім доступності, важливе значення має ціна розробки сайту садочка. Використання універсального шаблону з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом допомагає суттєво зекономити бюджет. Тож створити безкоштовний сайт для дитячого садочка, заощаджуючи кошти, — реальна задача. 

Наповнювати ресурс текстовим та мультимедійним контентом, оновлювати його та керувати вмістом дуже легко. Сайт має простий модуль адміністрування із захищеним доступом (потребує введення унікальних логіна та пароля), зрозумілу CMS-систему та безкоштовний SSL-сертифікат безпеки.

Дизайн сайту гнучкий та адаптивний: він оптимізований під мобільні пристрої  та якісно відображається в різних браузерах. Сучасний вебсайт, структура та дизайн якого створені професійною командою, просто адаптувати під конкретні потреби вашого закладу дошкільної освіти — і державного, і приватного. 

Розробка сайтів садочків на базі готових шаблонів — найкраще рішення для створення офіційного інтернет-ресурсу сучасного освітнього закладу!