Сайт садочка на основі готового рішення

Розробка вебсайту садочка за допомогою готового шаблона, розробленого професіоналами, — це швидко та вигідно. Саме так можна легко отримати повноцінний вебсайт із необхідним функціоналом. Тобто ресурс, який повністю відповідає вимогам чинного законодавства та здатен задовольнити інформаційні та комунікативні потреби будь-якого закладу дошкільної освіти. І важливо, що такий спосіб дозволяє суттєво зекономити кошти.

Перевага використання готового шаблону в тому, що він надає можливість зробити, наповнити контентом та запустити сайт за 1 день! При цьому ціна розробки сайту садочка не вплине суттєво на бюджет. 

До того ж надалі здійснювати адміністрування можна без знання мов програмування, тож керувати вмістом можуть звичайні користувачі — співробітники вашої дошкільної установи.

Отже, переваги вибору саме такого варіанту замовлення сайту очевидні. І непотрібно шукати в інтернеті, як створити сайт садочка безкоштовно. 

Переваги сайту на основі шаблону

 1. Шаблон розроблений професійною командою та відповідає вимогам законодавства щодо прозорості та інформаційної відкритості закладу освіти.
 2. Сайт розміщується на захищеному українському хостингу.
 3. Має зручний модуль адміністрування із захищеним доступом (потребує використання унікальних login (логіна) та password (пароля).
 4. Надає можливість користувачу з правами адміністратора управляти сайтом самостійно, без залучення IT-спеціалістів.
 5. Має SSL-сертифікат безпеки, який надається безкоштовно.
 6. Має зручну систему управління контентом (CMS). 
 7. Функціонал сайту коректно працює в будь-яких браузерах.
 8. Сторінки сайту коректно відображаються на мобільних пристроях.
 9. На сайт можна встановити додаткові програмні модулі (наприклад, віджети-посилання на сторінки садочка в соцмережах). 
 10. Це сучасний вебресурс, яким можуть користуватися люди з порушенням зору, слуху чи моторики (інклюзивність).

Сайт — онлайн-візитівка садочка 

Оскільки сайт будь-якої офіційної установи виконує роль онлайн-візитівки закладу, варто використовувати таку можливість по максимуму. Після того, як буде завершена розробка сайту садочка, ви отримаєте загальнодоступну платформу для:

 • надання правдивої, цікавої та докладної інформації про історію, місію та діяльність закладу;
 • рекламування своїх послуг та висвітлення переваг для батьків, які вибирають садочок для своєї дитини;
 • формування позитивного іміджу дитячої дошкільної установи та залучення потенційних спонсорів та партнерів. 

Покращення та масштабування

Розробка сайту на базі функціонального шаблону — це дійсно вдалий старт. Наступне завдання —  “оживити” свій інтернет-ресурс та залучити увагу аудиторії. Реалізувати такий план неважко. 

Залучення трафіку

Якщо ваш сайт зручний, структурований, інформативний та візуально привабливий, він буде цікавий не тільки батькам вихованців. Бабусі та дідусі захочуть подивитися фото та відео зі свята. Якщо матеріали будуть якісними, вони поділяться посиланням з родичами чи сусідами, відкриють вашу сторінку й після наступної цікавої події. А потім знову й знову, тож аудиторія зростатиме.

Регулярні новини, оголошення, анонсування подій — усе це теж залучає трафік. Тому варто не просто створити та запустити сайт з якісним дизайном, а й просувати його за допомогою публікації змістовного контенту. Тут все просто: якщо вміст дійсно корисний, відвідувачів буде багато, а отже — зростатиме рейтинг сайту та популярність вашого закладу. 

Тож публікуйте матеріали педагогічного змісту, поради дитячих психологів, щоб батьки мали під рукою поради, як розмовляти та поводитися з дітьми в критичних ситуаціях і не тільки. 

Демонстрація переваг

Якщо ви детально будете розповідати аудиторії про організацію роботи закладу, принципи виховання та програми раннього навчання, якими користуєтесь, будете регулярно демонструвати результати своєї роботи та досягнення вихованців, усі будуть бачити ваші переваги.

Корисна інформація

У батьків, які лише вибирають садочок для дитини, завжди багато питань та упереджень. Задовольняйте їх потреби — розміщуйте на сайті відповіді педагогів, лікарів, логопедів, психологів та адміністрації дошкільного навчального закладу на найпоширеніші питання. Створіть спеціальний розділ з фото- чи відеоекскурсією дитячим садочком тощо. Це обов'язково приверне увагу тих, хто тільки збирається зробити свій вибір.

Спілкування

Зворотний зв'язок дуже важливий, тому використовуйте різні формати його отримання — форум, онлайн-консультації, опитування та анкетування тощо. Це допоможе підтримувати відкрите спілкування між адміністрацією сайту, вихователями та батьками. Розробка сайтів садочків на основі універсального шаблону забезпечує таку можливість.

Оновлення та оптимізація

Варіантів наповнення сайту важливими матеріалами безліч. Проте необов'язково відразу після запуску максимально “навантажити” ресурс контентом.

Додавати розділи та матеріали можна поетапно. Проста адмінпанель та система керування контентом надає змогу розширюватися поступово та з комфортом. А техпідтримка від професіоналів сприяє масштабуванню та покращенню позицій вебсайту в пошуковій видачі. Тож не пропустіть можливість замовити сайт садочка, ціна якого не вимагає захмарних витрат. 

Скористайтеся пропозицією ТОВ "Україна Громад", завдяки якій ідеї стають реальністю!

За додатковою інформацією звертайтесь за номером 0 (800) 752-751 (безкоштовно).