Як створити сайт школи безкоштовно 

Сайт школи — це платформа, яка надає доступ до важливої інформації про навчальний заклад та життєдіяльність школи. Будь-який користувач у будь-який зручний для себе час може відкрити календар подій, дізнатися новини школи, контактну інформацію, розклад уроків тощо. Вебсайт є засобом комунікації освітнього закладу з батьками, учнями, ЗМІ та громадськістю в цілому, тож розробка сайту школи — задача, виконання якої завжди на часі. 

Для чого школі свій сайт

Інформування

Доцільно розробити сайт школи, щоб надати можливість користувачам:

  • легко знаходити довідкову інформацію про цей заклад освіти, його історію, місію та цінності, стратегію розвитку, організацію навчального процесу, педагогічний колектив тощо;
  • отримати доступ до фінансової звітності, переліку додаткових освітніх послуг, порядку їх надання та оплати;
  • дізнатися результати моніторингу якості освіти та показники доступності закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами тощо.

Детальна інформація про розклад уроків, позаурочні заходи, відпустки, канікули тощо допомагає учням та батькам планувати свій час та завжди бути в курсі подій та актуальних змін.

Комунікація

На сайті школи можна розмістити форми зворотного зв'язку, які дозволяють батькам, учням та представникам громадськості звертатися з питаннями, пропозиціями або скаргами до адміністрації школи.

Крім того, відвідувачі сайту можуть підписатися на електронну розсилку, щоб регулярно та своєчасно отримувати повідомлення про заплановані події та іншу важливу інформацію про життя та діяльність шкільної спільноти.

Оприлюднення результатів та досягнень

Сайт школи — ідеальна платформа для публікації результатів навчання, досягнень учнів і вчителів, а також висвітлення інших важливих шкільних подій (зокрема за допомогою фото- та відеозвітів тощо). Тож варто замовити сайт школи, аби мати зручний онлайн-інструмент для оприлюднення інформації про провадження освітньої діяльності, організацію виховної та позакласної роботи.

Візитівка навчального закладу

Вебсайт — найкращий відкритий майданчик для презентації школи, її філософії та досягнень, педагогічного колективу, інфраструктури тощо. З огляду на привертання уваги батьків майбутніх учнів, залучення партнерів та інвестицій переваги такого інструменту очевидні. Тому розробка сайтів школи надає закладу широкий спектр можливостей для самопрезентації та забезпечення ефективної комунікації з усіма зацікавленими особами.

Онлайн-ресурси для учнів та батьків

На сайті можна розмістити посилання на нормативні документи, корисні навчальні ресурси, а також опублікувати правила, інструкції, рекомендації тощо, які можуть бути корисними для учнів та їхніх батьків.

Інтеграція з іншими системами

Сучасна розробка вебсайтів шкіл передбачає можливість інтеграції освітнього інтернет-ресурсу з різними сервісами та онлайн-інструментами. Це можуть бути системи електронного навчання (LMS), системи управління школою (SMS) тощо. 

Отже, сайт школи — не лише загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, але й зручна платформа для комунікації та співпраці між школою, батьками, учнями та громадськістю.

Сайт школи під ключ

Якісний вебсайт школи має повністю відповідати чинним вимогам законодавства щодо прозорості та інформаційної відкритості закладу освіти. А також і потребам школи, оскільки надає можливість не тільки висвітлювати роботу навчального закладу, а й формувати його позитивний імідж. 

Один з найважливіших аспектів зручного користування сайтом — проста навігація та зрозумілий пошук необхідного розділу (наприклад: Освітня діяльність, Психологічна служба, Робота з батьками, Дистанційна освіта тощо). 

Якщо сайт створений професіоналами, він адаптивний і забезпечує легкий доступ до інформації особам із порушенням зору, слуху чи моторики. Це вкрай важливо для інтеграції інклюзивності в повсякденне життя нашого суспільства. Тому професійна розробка сайтів школи Україна сприяє не лише покращенню цифрової грамотності користувачів, а й вихованню соціальної свідомості. 

Сайт школи на замовлення

Важливе значення має ціна розробки сайту школи. Проблему економії бюджету розв'язує використання шаблонів, створених професійною командою. Тож створювати безкоштовні сайти для школи, заощаджуючи кошти, — цілком реальна задача. 

Скориставшись універсальним шаблоном, ви отримаєте повністю готовий до роботи функціональний ресурс з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Він має зручний модуль адміністрування із захищеним доступом (потребує введення унікальних логіна та пароля), безкоштовний SSL-сертифікат безпеки, потужну систему управління контентом (CMS).

Дизайн оптимізований під мобільні пристрої та однаково якісно відображається в різних браузерах. Є можливість зручно оновлювати контент і керувати вмістом з огляду на актуальні потреби та виклики. 

Оскільки технічна складова у випадку використання шаблона вже реалізована, залишається зосередити увагу на створенні якісного текстового та мультимедійного вмісту для сайту.

Сучасний вебсайт, адаптований під будь-які потреби навчального закладу, — це найкраще рішення для висвітлення життя школи, роботи педагогічного колективу школи та взаємодії зі спільнотою! 

Безкоштовний сайт для школи

Створення сайту школи, ціна якого не потребує додаткових витрат, — доступна та популярна послуга від професійних розробників. Багато навчальних закладів вибирає саме такий спосіб запуску свого офіційного онлайн-ресурсу.

Важливою складовою стабільного функціонування вебсайту є кваліфікована технічна підтримка. Послуга цілодобового моніторингу роботи ресурсу, змістовні консультації менеджерів допомагають ефективніше користуватися цим інструментом. Якщо ви плануєте замовити сайт для закладу освіти та отримати комплексну техпідтримку, радо допоможемо реалізувати мету! 

Крім того, ви отримаєте можливість абсолютно безплатно навчатися роботи з модулем адміністрування за відеоінструкціями на YouTube. Як бачимо, розробка сайту школи, ціна якого дозволяє зекономити, — це досяжна мета. 

Найкоротший та найзручніший шлях до побудови власного онлайн-простору навчального закладу — створити сайт безкоштовно для школи. Скористайтеся пропозицією ТОВ "Україна Громад", завдяки якій ідеї стають реальністю!

За додатковою інформацією звертайтесь за номером: 0 (800) 752-751 (безкоштовно).