🤯 Набридло, що ваш сайт постійно взламують?

У зв'язку з ситуацією в країні закликаємо звернути увагу на стан вашого вебресурсу. Ворог воює з нами й на інформаційному фронті, про що свідчать регулярні DDoS атаки на державні сайти країни. Не варто нехтувати стандартами кібербезпеки та сподіватись, що сайт вистоїть чергову атаку.

В ці складні часи ми хочемо здійснити підтримку сайтів державних органів по всій Україні. А саме забезпечити надійним та безпечним ресурсом. На відміну від інших нас ні разу не зламали. Тому ми пропонуємо перейти до нас і бути впевненими, що сайт вистоїть будь-яку атаку. Зараз для громад перехід і перенесення інформації безплатно. Розробка сайтів навчальним закладам вашої громади також безплатно.

Усі наші сайти розроблені на надійному, потужному та безпечному "движку" сайтів. Наші сайти захищеніші, ніж навіть українські урядові сайти! Вони працюють і не потерпають від атак, тому що це надійна, безпечна система, яка не залишає жодного шансу для зловмисників. На цій платформі працюють уряди багатьох країн, Міністерство юстиції та енергетики США, сотні державних установ США.

За безпеку сайтів повністю відповідає ТОВ Україна Громад. Жоден наш сайт не зламано. 

Звертайтесь і ми надамо всю потрібну інформацію та дамо відповіді на усі питання.

Телефонуйте за номером 0 800 752 751 або напишіть нам лист на пошту m@ukraina.org.ua