GPS-трекінг для громадського транспорту вашої ОТГ

З огляду на потреби та вимоги сучасних пасажирів GPS-технології здатні суттєво покращити процес користування громадським транспортом. Одним із найбільш перспективних інноваційних рішень для оптимізації його роботи та задоволення потреб пасажирів є впровадження модуля GPS-трекінгу. Незабаром новий функціонал з'явиться на сайті вашої громади! 

Основні завдання GPS-трекінгу для громадського транспорту

  1. Контроль часу прибуття на зупинку. GPS-трекінг дозволяє точно визначати в реальному часі, у якій точці маршруту знаходиться автобус. Завдяки цьому пасажири можуть відстежувати, коли саме транспорт прибуде на ту чи іншу зупинку. 
  2. Перелік зупинок. У спеціальному розділі на сайті користувачі можуть бачити актуальний перелік зупинок.
  3. Контроль слідування встановленим маршрутом. GPS-трекінг забезпечує користувачів можливістю відстежувати відповідність руху громадського транспорту встановленому маршруту
  4. Контроль дисципліни водіїв. Крім того, GPS-трекінг можна використовувати як інструмент для контролювання дисциплінованості водіїв.
  5. QR-коди на всіх зупинках. Ще одне цікаве рішення — розміщення QR-кодів на кожній зупинці. Відсканувавши код за допомогою мобільного пристрою, можна переглянути розклад руху автобусів на зупинці. Також пасажири мають можливість залишити свої відгуки та оцінювати роботу водіїв, що допоможе покращити якість обслуговування.

Впровадження GPS-трекінгу для громадського транспорту на сайті вашої громади забезпечує важливі переваги. Використання цієї технології:

  • спрощує процес користування громадським транспортом;
  • робить його більш зручним і комфортним;
  • сприяє підвищенню якості обслуговування пасажирів.

Завдяки відкритим даним і зворотному зв’язку від пасажирів влада та компанії-перевізники суспільними зусиллями можуть впроваджувати зміни, спрямовані на оптимізацію роботи системи громадського транспорту та забезпечення високої якості послуг.

Отже, GPS-трекінг транспорту — це важливий крок у майбутнє, який несе позитивні зміни. Інноваційна система здатна підвищити комфорт користування громадським транспортом у межах вашої громади й посилити надійність транспортної системи у вашої місцевості. 

Для замовлення системи звертайтесь до наших менеджерів за контактами:
Телефон: 0 (800) 752-751
 Електронна адреса: m@ukraina.org.ua