Розробка айдентики для вашої громади із 50% знижкою!

Маємо для вас чудову новину! 

При переході вашого сайту на нашу найкращу платформу (всі матеріали переносимо ми) ви отримуєте надзвичайну можливість скористатися -50% знижкою на розробку унікальної айдентики для вашої громади від ТМ "Глянець". Наша команда створить стиль, який буде виділяти вашу громаду серед інших, приваблювати інвесторів та туристів!

Перехід на нашу платформу відбувається автоматизовано та максимально швидко, без зайвих турбот. Ви отримаєте сучасний веб-сайт, розроблений на найнадійнішому движку в світі. Він буде професійним, зручним для користувачів, легким та зрозумілим.

Айдентика — це не просто логотипи та кольори, це ваша унікальність, яку ми допоможемо вам виявити та виразити через дизайн.

Зверніться до нас за деталями, і ми разом створимо стиль, який підкреслить вашу унікальність та відмінність в найкращий спосіб.

ТМ "Глянець" розробили брендбук для Якушинецької громади. 

Відразу після розробки айдентики, вона була прийнята одноголосно всіма депутатами – це було істинним доказом того, що колективний інтерес громади завжди стоїть на першому місці. Навіть представники опозиції і провладних депутатів знайшли спільну мову і підтримали нашу айдентику, бо вони розуміли, що це – не питання політики, а питання майбутнього всієї громади.

Айдентика об'єднує громади, адже вона втілює дух співпраці і спільного бажання змін на краще.

2