ТОВ Україна Громад створила перший у світі сайт для жителів Марса!

3

Підкорення Марса — те, чим марили вчені вже довгі роки, і саме в наш час це стало можливим. Зовсім скоро космічна ракета з екіпажем на борту відправиться на Червону планету, щоб створити там першу колонію справжніх марсіан!

За запевненнями вчених, тераформування (зміна кліматичних умов до стану, придатного для проживання людей, земних тварин і рослин) четвертої планети Сонячної системи можливе. Так, процес потребує часу, але науковці запевняють, що через кілька років посиленої роботи над зміною середовища планети атмосфера Марса стане куди більш привабливою для людства. Саме до цього моменту планують підготувати все необхідне для початку заселення Марса та створення там першої колонії, нової цивілізації в масштабах космосу.

А роботу над першим сайтом для жителів Марса розпочала компанія “Україна Громад”, що спеціалізується на розробці сайтів. Компанія створила безліч сайтів для ОТГ, сільських громад, а також багатьох державних установ.

Завдяки величезному досвіду у сфері розробки зручних сучасних вебресурсів вінницькі фахівці створили перший сайт для колонії на Марсі. 

ТОВ “Україна Громад” — авторитетний розробник сайтів.Технології, якими користується компанія, використовуються, зокрема, для роботи сайтів уряду США. Саме тому в компанії “Україна Громад” замовляють розробку надійних сайтів для вітчизняних державних установ.

Вартість обслуговування захищеного та якісного, сучасного веб-сайту для лікарні, садочку або ОТГ в компанії “Україна Громад” складає всього 1000 грн на рік. Дізнатися більше деталей про послуги ТОВ “Україна Громад” можна на офіційному сайті компанії. А зараз повертаємось до теми першого сайту для колонізаторів Марса, створеного у Вінниці: ми розповімо вам, для чого ж він насправді потрібен.

Для чого марсіанам власний вебсайт

1

Оскільки Марс — далеко не найпривітніше місце, принаймні зараз, першим жителям колонії знадобиться можливість оперативно отримувати інформацію щодо зміни погодних умов. Для цього потрібно мати змогу завантажувати та відправляти фотографії пилових бур та інших природних явищ Червоної планети. Крім того, новоспечені марсіани напевне забажають ділитися повідомленнями, розповідати про власні переживання. Саме з метою задоволення цих та інших потреб і створюється перший у світі сайт для колонізаторів Марса.

За допомогою сайту жителі першої колонії на Марсі зможуть:

  • Стежити за погодними умовами

Сайт колонії буде регулярно отримувати дані, згенеровані десятками апаратів, які відстежують погодні умови на планеті. Консолідовану інформацію про зміни можна буде знайти на відповідній сторінці сайту. Це дозволить жителям Червоної планети куди вдаліше вибирати час для прогулянок. Актуальний прогноз попередить небажану зустріч з несподіваними природними явищами та убезпечить від загрози.

  • Відстежувати рейси

Незважаючи на те, що зараз космічний політ на Червону планету — це “задоволення” вартістю в трильйони доларів, під час колонізації планети такі подорожі стануть звичайною справою.

Жителі Землі, які планують полетіти на Марс, звичайно ж, захочуть дізнатися дату та час старту чергового човника. Цю інформацію можна буде знайти в розкладі, розміщеному на сайті. Розклад спростить завдання й першим мешканцям планети: вони зможуть відстежувати заплановані дати прибуття нових експедицій та заздалегідь готуватися до урочистої зустрічі гостей.

  • Бути в курсі подій

Зрозуміло, що майбутня колонізація Марса — це величезне досягнення людства, технологічний виклик. Але вчені не планують зупинятися лише на створенні колонії. Науковці планують запроваджувати нові програми  й отримувати більше даних від цільових дослідницьких апаратів, адже тепер на Марсі буде кому їх обслуговувати!

Інформаційні звіти будуть публікуватись на сайті колонії для того, щоб кожен охочий міг краще вивчити особливості Червоної планети — своєї нової домівки. Відвідавши сайт, земляни зможуть "тримати руку на пульсі" поточних новин колонії, дізнаватися актуальну інформацію та вивчати дослідницькі.

  • Складати літопис планети

2

На сьогодні Марс — одна з найбільш мало вивчених планет Сонячної системи. Але до моменту створення першої колонії ми будемо знати про Червону планету куди більше. А щоб нові покоління марсіан змогли познайомитися з історією своєї нової домівки, на сайті колонії створюється спеціальна тематична сторінка. Тут буде розміщено детальну інформацію з описом результатів усіх експедицій.

Сайт для жителів Марса — це важливий канал зв'язку між двома планетами, за допомогою якого за процесом колонізації зможуть стежити мільярди жителів Землі. Крім того, це ще й відмінна можливість ділитися досвідом. Адже ті, хто тільки планують стати марсіанами, зможуть дізнатися всі нюанси колонізації та прийняти для себе правильне рішення.

Що ж, українські IT-спеціалісти знову стали новаторами та створили перший сайт для колонії на Марсі. Це однозначно увійде в історію, адже людство стоїть на порозі грандіозної події освоєння космосу.

І ще ніхто й ніколи не створював сайти для колонії, розташованої за межами планети Земля!

Познайомитися з сайтом нової колонії в Сонячній системі ви можете тут.