Створення сайту для державного підприємства

Всесвітня павутина розвивається з кожним днем і все більше підприємців створюють сайти для своїх компаній. Не стали винятком й державні підприємства, веб-ресурси яких все частіше можна зустріти на просторах інтернету. Але для чого підприємству необхідний сайт і як створити такий ресурс? Відповідь на це питання ви зможете знайти в цій статті, почнемо!

Сайт компанії: Для чого державним підприємствам необхідні веб-ресурси

Створення веб-ресурсів для бізнесу за останні 10 років набрало неабияку популярність і тепер у кожної компанії, незалежно від її розмірів та штату, є свій власний сайт. Такі сайти допомагають компаніям і фірмам знаходити своїх потенційних клієнтів та залучати нових інвесторів для проєктів. Крім залучення нових клієнтів та інвестицій такий ресурс також допомагає організаціям заявляти про себе в інтернет-просторі. Але для чого такий ресурс державним підприємствам?

Почати, мабуть, варто з того, що такий сайт може залучити фахівців. У 2021 році молоді люди все рідше користуються спеціалізованими сервісами з пошуку роботи, найчастіше вакансії з подібних сервісів не актуальні, тоді як реклама та заклик про те, що в штат необхідний фахівець — прямо говорить що вакантне місце ще вільне.

Попри те, що у державних підприємств немає потреби шукати клієнтів в інтернеті, сайт для такої організації є відмінною рекламою. Крім виробництва або будівництва, підприємства також беруть участь у громадському житті містян, вибудовуючи парки, дитячі майданчики та оздоровчі комплекси для нового покоління. Для того, щоб жителі міста могли дізнатися, яке підприємство побудувало цей парк або профінансувало будівництво басейну — редактори сайту держпідприємств публікують фотографії та пишуть статті на цю тему.

Не варто забувати й про досягнення компанії. Число робітників в таких підприємствах часто більше тисячі осіб, і всі вони працюють виконуючи свою роботу. На корпоративному сайті підприємства керівництво може висловлювати подяки, публікувати привітання, інформувати про досягнення та ставити цілі для підприємства на майбутнє. Завдяки цьому жителі міста можуть впізнати своїх героїв та задуматися над тим, що в той час, як вони міцно сплять вдома або тільки прокидаються готуючи чашку кави — хтось вже трудиться та всіма силами намагається зробити життя в місті краще.

Такий веб-ресурс має дуже багато схожостей зі звичним корпоративним сайтом. Відмінністю можна назвати те, що корпоративний сайт в основному необхідний для залучення клієнтів, а сайт для державного підприємства більшою мірою виступає у якості новинного порталу, де публікуються всі досягнення компанії та деталі її участі в житті міста. Але як створити сайт для державного підприємства? Якою має бути структура такого сайту і на що необхідно звернути увагу?

Структура сайту державного підприємства: Як створити грамотний веб-ресурс

Створення сайту це завжди складний та відповідальний процес. Для запуску ресурсу, який буде виконувати всі покладені на нього завдання та при цьому не буде створювати дискомфорту користувачам, необхідно володіти певними навичками та знаннями про те, як працюють пошукові системи. Якщо ви ніколи раніше не займалися створенням сайтів, краще зверніться до фахівців.

Структура сайту для державного підприємства дещо відрізняється від структури корпоративного сайту, хоча і має багато схожих вкладок. Причиною того, що пункти та сторінки на сайті підприємства різняться зі звичними вкладками є те, що державному підприємству непотрібно шукати клієнтів. Такі підприємства отримують замовлення від держави й тому всі їх веб-ресурси націлені на презентацію досягнень та пошук нових робітників для розширення штату, а структура такого сайту виглядає наступним чином:

Головна сторінка

На головній сторінці сайту підприємства розміщенні останні новини, пов'язані з організацією та її досягнення. Також на цій сторінці розміщенні оголошення про те, що підприємство шукає робітників або що у даного підприємства є домовленості з навчальними закладами. Як правило дані оголошення не займають багато місця, і являють собою лише клікабельне посилання, за допомогою якого користувач може потрапити на сторінку яка його зацікавила.

Головна сторінка покликана показати відвідувачу, чим займається і що виробляє дане підприємство. Крім цього, головна сторінка повинна залучити молодих фахівців на вакантні місця. Як правило, блок про набір співробітників створюється клікабельним, клікнувши по ньому користувач може отримати всю інформацію щодо відкритих вакансій та плюсів роботи в цій компанії.

Діяльність компанії

Ця вкладка розташовується в меню, зверху сторінки, а зроблено це для зручності користувачів. Відвідавши дану вкладку користувачеві надається інформація про те, чим конкретно займається дане підприємство, що воно виробляє та на чому спеціалізується. У цій вкладці також можна дізнатися інформацію щодо закупівель. Такі данні розголошуються через закон, що зобов'язує державні підприємства надавати доступ до інформації про витрати державних коштів усім громадянам охочим.

Новини

У даній вкладці користувач може дізнатися більше про підприємство й про те, що воно робить для громадян України. На відміну від декількох новин, розміщених на головній Сторінці, в цій вкладці ви можете знайти інформацію щодо всіх статей ЗМІ та оголошень, які подавалися цим підприємством. У цій вкладці ви також можете знайти інтерв'ю з директорами організації або заводу, та ознайомитися з їх відповідями на питання ЗМІ. Крім цього тут публікуються успіхи спортсменів та клубів, спонсором яких являється підприємство.

Соцполітика

У цій вкладці користувач може дізнатися, яким чином дане підприємство впливає на життя жителів міста і чим воно їм допомагає. Тут можна знайти згадки про навчальні заклади та медустанови, які побудувало підприємство або являється їх спонсором. Також тут доступна інформація про те, як підприємство піклується про навколишнє середовище.

Персонал

Тут користувач може дізнатися, з якими навчальними закладами укладені договори у цього підприємства, та чи є наразі вакантні місця. Крім цього, в цій вкладці ви можете дізнатися, який кар'єрний ріст пропонує підприємство та прийняти рішення щодо працевлаштування. Ця вкладка має особливу важливість для організації, адже саме вона приваблює молодих фахівців приходити на вакантні місця.

З кожним роком Державні установи намагаються максимально поліпшити умови роботи та надати максимально цікавий кар'єрний ріст. Пов'язано це з тим, що велика кількість фахівців, які закінчили професійні технікуми та інститути в Україні — планують переїжджати до Європи. Дана вкладка повинна показати молодому фахівцеві, що державне підприємство може надати йому всі умови для комфортного життя, в тому числі й медичне страхування та конкурентну заробітну плату.

Контакти

У цій вкладці користувач може знайти адресу корпоративної електронної пошти, а також контакти відділу кадрів для подачі заяви на прийняття на роботу. Найчастіше в цій вкладці є відразу кілька типів контактів, одні з яких створені для фахівців, охочих влаштуватися на роботу, а інші для преси, яка хотіла б домовитися про репортаж або інтерв'ю з керівництвом підприємства.

Попри те, що структура сайту державного підприємства виглядає досить просто — для підтримки ресурсу в актуальному й працездатному стані необхідний досвід та навички. Створюючи такий ресурс вам необхідно в першу чергу подбати про безпеку даних та інтуїтивну структуру даного ресурсу. Річ у тому, що державні сайти часто піддаються атакам з боку хакерів, й створений вами ресурс повинен зуміти впоратися з цим. Крім цього для створення сайту державного підприємства й зростання його показників вам необхідно поєднати кольори компанії та останні тренди в оформленні інтернет-ресурсів. Це необхідно не тільки для успішного ранжування, але й через те, що оформлення, яке було трендом 10 років тому, навряд чи приверне увагу молодих фахівців.

Якщо вашому підприємству потрібен інтернет-ресурс, але ви ніколи не мали справи з розробкою сайтів — зверніться до фахівців веб-студії Україна Громад. Веб-студія Україна Громад спеціалізується на створенні сайтів для ОТГ, проєктуванні сайтів для сільрад та міст, а також на створенні веб-ресурсів для державних підприємств. У команді студії працюють виключно професіонали з багаторічним досвідом які знають все про створення державних веб-ресурсів.

Якщо вашій сільраді необхідний сайт, або ви шукаєте, "де ж замовити створення сайту для ОТГ?" — зверніться до фахівців веб-студії Україна Громад. Команда студії розробить структуру сайту та вкладки відповідно до усіх ваших побажань. Водночас веб-дизайнери розроблять оформлення для сайту вашого підприємства. Якщо у вас є ряд питань щодо послуг компанії, ви завжди можете задати їх менеджеру студії Україна Громад за допомогою інформації, розміщеної у вкладці "контакти".

Як створити сайт для ОТГ самостійно

На перший погляд, державні сайти нічим не примітні, але під звичним оформленням ховається складна структура сторінок та вкладок, покликана надати користувачам максимально комфортний доступ до інформації. Захист таких ресурсів також вимагає особливого підходу, адже саме державні сайти частіше за всіх страждають від хакерів та шахраїв. Якщо вам потрібно створити сайт для міста або ОТГ, але ви ніколи не мали справи з розробкою інтернет-ресурсів — довірте цю справу професіоналам.

Фахівці студії України Громад створять для вас сайт ОТГ або розроблять веб ресурс для державного підприємства з урахуванням всіх ваших побажань та вимог. Працюючи з фахівцями студії ви можете не переживати про якість та надійність сайту, адже в команді студії Україна Громад працюють виключно професіонали своєї справи. Для того, щоб замовити розробку необхідного вам ресурсу, достатньо відвідати сайт студії та заповнити заявку на цікаву для вас послугу. Після обробки заявки з вами зв'яжеться менеджер студії для уточнення всіх деталей проєкту. Створіть надійний сайт для державного підприємства разом з фахівцями студії Україна Громад.