Для чого державним підприємствам необхідні веб-ресурси?

Створення веб-ресурсів для бізнесу за останні 10 років набрало неабияку популярність і тепер у кожної компанії, незалежно від її розмірів та штату, є свій власний сайт. Крім залучення нових клієнтів та інвестицій такий ресурс також допомагає організаціям заявляти про себе в Інтернет-просторі. Але для чого такий ресурс державним підприємствам?

По-перше, такий сайт може залучити фахівців, які можуть побачити актуальні вакансії на ресурсі. По-друге, сайт для такої організації є відмінною рекламою.

Крім виробництва або будівництва, підприємства також беруть участь у громадському житті містян, вибудовуючи парки, дитячі майданчики та оздоровчі комплекси для нового покоління. Для того, щоб жителі міста могли дізнатися, яке підприємство побудувало цей парк або профінансувало будівництво басейну — редактори сайту держпідприємств публікують фотографії та пишуть статті на цю тему.

Не варто забувати й про досягнення компанії. На корпоративному сайті підприємства керівництво може висловлювати подяки, публікувати привітання, інформувати про досягнення та ставити цілі для підприємства на майбутнє. Завдяки цьому жителі міста можуть впізнати своїх героїв, які роблять життя в місті краще.

Такий веб-ресурс має дуже багато схожостей зі звичним корпоративним сайтом. Відмінністю можна назвати те, що корпоративний сайт в основному необхідний для залучення клієнтів, а сайт для державного підприємства більшою мірою виступає у якості новинного порталу, де публікуються всі досягнення компанії та подробиці її участі в житті міста.

На жаль, більшість сайтів державних установ застарілі, а найгірше — ненадійні. Саме тому Україна Громад розробила для вас готовий сайт, куди можна автоматично перенести всю інформацію зі старого ресурсу. Кожен наш сайт розроблений на гнучкій CMS DRUPAL, яка визнаний всіма урядами світу від США до Австралії. Крім того, багато державних сайтів у світі працює на цьому “движку".

Наша команда створить для вас бездоганний сайт будь-якої складності!