Запропонуйте співпрацю з нами та отримайте бонуси!

Шановні клієнти!

Ми вдячні вам за довіру та вибір команди ТОВ “Україна Громад” розробником вашого сайту. Саме тому поспішаємо порадувати вас приємною акцією “Бонус за рекомендацію”.

Ваші колеги досі користуються застарілим сайтом або взагалі його не мають? Тоді саме час порекомендувати їм співпрацю з нами та отримати грошову винагороду! Ваш друг отримає ідеальний сайт, розроблений згідно з чинними вимогами законодавства та професійну підтримку від ТОВ “Україна Громад”, а ви — приємний бонус :)

Вигода для всіх!

Ви отримуєте бонусні 300 грн поповнення на мобільний телефон за кожен заклад, який підписав з нами договір та здійснив 100% оплату за розробку сайту. Ваш друг додатково отримує 2 місяці безплатного обслуговування.

Як взяти участь? Все дуже просто!

Зателефонуйте нам за номером 0 800 752 751 (безплатний) або напишіть на пошту m@ukraina.org.ua

Ми укладаємо договір про співпрацю з вашим другом

Після того, як він здійснює 100% оплату за розробку сайту на наш рахунок, ви отримуєте бонусні 300 грн поповнення на мобільний телефон

Умови акції:

Термін дії акції до 30.12.22 р. по всій території України

Кількість друзів, яких ви можете привести необмежена. Ви отримуєте бонус за кожного

Якщо ваш друг вже є нашим клієнтом, то бонуси вам не нараховуються. Компанія ТОВ “Україна Громад” залишає за собою право не нараховувати бонуси у разі виявлення зловживання акцією

Обирайте надійний ресурс та професійну підтримку. Звертайтесь вже сьогодні!